10 بهترین پایه برای پوست آسیایی 2020

پایه ها: گاهی اوقات احساس می کنید شانس بیشتری برای ملاقات با همسر خود دارید تا یافتن محصولی متناسب با رنگ پوست آسیایی. نه تنها تنوع بیش از حد وجود ندارد ، بلکه زیر بنای آن اغلب خاموش است. دقیقاً مثل شما ، ما فقط چندین محصول خریده ایم تا وقتی به خانه رسیدیم خیلی تاریک یا خیلی سبک بوده اند.

چگونه می توان بهترین پایه را برای پوست آسیایی پیدا کرد تا هر وقت از خانه خارج می شوید خیلی برنزه یا شبیه یک گیشا به نظر نرسید؟

ما را خوکچه هندی آرایشی خود در نظر بگیرید. ما تحقیقات خود را انجام داده ایم و راهنمایی را برای کمک به شما در یافتن بنیادی ارائه می دهیم که مکمل پوست آسیایی شما باشد.

بیایید غواصی کنیم!

 

 

 

آنچه باید قبل از خرید بنیاد پوست آسیایی بدانید

در اینجا لیستی از مواردی وجود دارد که باید هنگام خرید بهترین تطابق با رنگ پوست آسیایی خود در نظر بگیرید.

  • پایگاه خود را آس کنیدرنگ پایه عامل اصلی است که تعیین می کند فونداسیون متناسب با صورت شما باشد یا خیر. به دنبال محصولاتی با رنگ مایل به زرد ، نه خیلی روشن یا خیلی تیره باشید. سایه روشن یا تیره تقلبی به نظر می رسد ، بنابراین سعی نکنید رنگ پوست خود را تغییر دهید.
  • به Undertones توجه کنید. ساده ترین راه برای تشخیص اینکه آیا باید دنبال ته رنگ سرد یا گرم بروید ، نگاهی به رگ های خود است. اگر آنها آبی هستند ، باید یک ته رنگ سرد را انتخاب کنید ، در حالی که رگه های سبز به این معنی است که رنگ گرمتر مناسب شما است. اگر نمی توانید تصمیم بگیرید ، پس ته رنگهای بی طرف را انتخاب کنید. بخاطر داشته باشید که اگر پوست هندی دارید ، پایه شما باید به جای قرمز ، صورتی یا آبی ، دارای پایه زرد با زیره هلو یا طلای باشد.
  • یک بنیاد مخلوط سفارشی را امتحان کنیداگر نتوانستید سایه دقیق رنگ پوست خود را پیدا کنید ، شاید وقت آن رسیده است که دو رنگ را با هم مخلوط کنید. به این ترتیب می توانید رنگ کاملی به دست آورید. حتی می توانید آن را در طول سال تنظیم کنید تا در تابستان تیره و در زمستان روشن شود.

10 پایه برتر جدول پوست آسیایی

تصویر نام تعداد سایه های موجود قیمت امتیاز (1-5)
تصویر نام تعداد سایه های موجود قیمت امتیاز (1-5)
1. پزشکان فرمول ماینرال از پودر شل بدون تالک ، رنگ بژ ، 0.49 اونس 5 سایه $ 4.5
2. بنیاد موس مات رویای نیویورک ، عاج کلاسیک ، 0.64 اونس 12 سایه $ 4.4
3. مبانی زیبایی مبانی پودر مایع معدنی ~ پرسلن 13 سایه $ $ 4.4
4. L’Oreal Paris Magic Nude Liquid Powder Powder Makeup Perfecting Makeup SPF 18، Buff Natural، 0.91 اونس 12 سایه $ 4.3
5. Bourjois Fond de Teint Healthy Mix Extension Serum، No. 53 Beige Clair، 1 اونس 6 سایه $ $ 4.3
6. مواد معدنی دوستدار پوست پرستیژ ، پایه نرم و پودر معدنی ، سبک ، 0.23 اونس 1 سایه $ $ 4.2
7. روشنایی بنیاد جشن لوازم آرایشی و بهداشتی – متوسط 5 سایه $ $ $ 4.1
8. Bare Escentuals Bareminerals SPF Foundation ، نمایشگاه اصلی ، 0.28 اونس 11 سایه $ $ 4.0
9. بنیاد مات شفاف NARS ، گوبی 1 سایه $ $ $ $ 3.5
10. xtava Sheer Matte Liquid Liquid Foundation با SPF 30 – فرمول طبیعی ، درخشان و با کیفیت حرفه ای 4 سایه $ $ 3.3

چگونه می توان پایه مناسبی برای پوست آسیایی پیدا کرد

هیچ رازی نیست که زنان آسیایی برای یافتن پایه مناسب متناسب با رنگ پوست خود تلاش می کنند. به نکات زیر توجه کنید تا مطمئن شوید که فقط بهترین پایه را برای پوست آسیایی خریداری کرده اید.

  • نوع پوست خود را در نظر بگیریدیک نوع فونداسیون متناسب با تمام پوستهای آسیا نیست. در حالی که برخی از زنان به اندازه کافی خوش شانس هستند که یک پوست چینی داشته باشند ، بیشتر آنها با لکه های خشک ، رنگ های روغنی یا آکنه دست و پنجه نرم می کنند. علاوه بر سایه ، یکی از عواملی که باید به آن توجه کنید فرمولاسیون است. اگر پوست چربی دارید یا اگر پوست شما خشک است ، یک مایع یا کرم دار یک پایه پودر را انتخاب کنید.
  • سبک نرو بسیاری از زنان آسیایی معتقدند که سبک تر از هر چیز دیگری بهتر است. با این حال ، این خیلی دور از واقعیت است. به دنبال سایه ای طبیعی باشید که رنگ پوست شما را تحسین کند ، نه آن را تغییر دهد. شما می خواهید مردم متوجه شما شوند و نه بنیادی که می پوشید.
  • تنها به بسته بندی اعتماد نکنیدما گاهی اوقات بطری را آنقدر دوست داریم ، که خودمان را باور می کنیم که محصول داخل آن باید یک محصول با کیفیت باشد. متأسفانه ، اگرچه ممکن است یک بطری زیبا روی کمد شما خوب به نظر برسد ، اما مطمئناً به این معنی نیست که آنچه در داخل آن است ، چهره شما را شگفت زده می کند. همیشه محصول را امتحان کنید.

3 بهترین بنیاد برتر برای بررسی پوست آسیایی

1. پزشکان فرمول پودر سست بدون تالک

پودر شل بدون تالک با استفاده از مواد معدنی و فرمول دارویی پزشکان بالاترین بالاترین درجه برای پوست آسیایی است.

این فونداسیون سبک پایه پودری برای پوست های حساس بسیار عالی است. بدون تالک ، بدون عطر ، و ضد آلرژی پوست شما را تحریک نمی کند و باعث شکستن شما نمی شود. فرمول غنی از مواد معدنی باعث زیبایی و درخشندگی پوست شما از همیشه می شود.

نه تنها این پایه در سایه های مختلفی وجود دارد که با رنگ پوست آسیایی تکمیل می شوند ، بلکه پوشش بسیار خوبی نیز ایجاد می کند.

به طور کلی ، اگر به دنبال بهترین پایه برای پوست آسیایی هستید ، پس پودر شل بدون استفاده از تالک با استفاده از مواد معدنی فرمول یک شرط مطمئن است. بر خلاف سایر پودرها ، لکه ها یا لکه های تیره را پوشانده و در عین حال با شکستگی ها مقابله کرده و تحریکات را کاهش می دهد.

2. بنیاد موس مات رویای نیویورک

پی های موس به دلیل داشتن حس هوای نرم و بافت صاف ، تقاضای زیادی دارند. اگر بدنبال یک پایه مات متناسب با رنگ پوست آسیایی خود بوده اید ، این یکی از موارد مناسب شماست.

بسیاری از زنان آسیایی رنگ پوست یکنواخت ندارند ، اما این پایه موس فقط در چند لحظه به شما پوشش کاملی می دهد. به سادگی مقدار کمی را با هم مخلوط کنید ، و متعجب خواهید شد که چقدر نرم و پایه از این پایه استفاده شده است بیشتر از آن ، احساس سنگینی در صورت شما نمی شود و می تواند برای کل روز دوام داشته باشد.

رنگ پایان مات است ، بنابراین احساس راحتی می کنید و با یک رنگ لب پررنگ جلوه خود را بهبود بخشید و یا به دنبال آن نگاه دودی چشم می شوید.

در مجموع ، موس موس Maybelline Dream Matte دارای سایه های بسیار متنوعی است که مطمئن هستند شما متناسب با رنگ پوست خود هستید.

3. مبانی زیبایی مبانی پودر مایع معدنی

هرگونه آرایش نیاز به یک تکمیل تخصصی دارد که ظاهری طبیعی و تازه به شما می دهد و این همان کاری است که این پایه انجام می دهد.

با استفاده از فرمول مایع نوآورانه ، غنی شده با مجتمع چند معدنی منحصر به فرد Beauty Basics ، این پایه به راحتی از بین می رود. بافت نرم بدون گرفتگی منافذ پوست ، عیوب را پوشانده و در عین حال ریز پخش کننده ها پوست شما را در طول روز بی عیب و نقص نشان می دهند.

اگر به دنبال پایه ای هستید که دارای سایه های متنوع و لطیف به پوست باشد ، پس پودر مایع معدنی Beauty Basics یک انتخاب عالی است.

Leave a Reply